Kalendarze trójdzielne

Produkty z kategorii Kalendarze trójdzielne

Prawdopodobnie najbardziej praktyczne kalendarze ścienne dzięki trzem wydzieranym kalendarium na miesiąc poprzedni, aktualny i następny oraz okienkiem do zaznaczenia aktualnego dnia. Kalendarium jest opracowane tak, aby było możliwie jak najbardziej uniwersalne oraz estetyczne i zawiera: rok, nazwę miesięcy i tygodni w trzech językach (polskim, angielskim i niemieckim), kolejny numer tygodnia, święta wyszczególnione na czerwono. Podkład i główka kalendarza może mieć dowolny projekt.
Oferujemy dwa typy kalendarzy trójdzielnych: z płaską główką i wypukłą główką. Każdy z typów dostępny jest w dwóch formatach: podstawowym stworzonym dla wersji rodzinnych oraz powiększonym o dodatkowe miejsce na reklamę lub informacje stworzonym specjalnie dla firm.

Kalendarz trójdzielny z płaską główką

Praktyczne trzy kalendaria oddzielnie na 3 różne miesiące, stosowane najczęściej jako miesiąc aktualny, poprzedni i następny sprawiają, że jest to jeden z najczęściej wybieranych kalendarzy.

od 7,49 zł. brutto /1 szt

Kalendarz trójdzielny z wypukłą główką

Klasyczny i niezwykle praktyczny dzięki trzem kalendarium oddzielnym na 3 różne miesiące, stosowane najczęściej jako miesiąc aktualny, poprzedni. Dzięki dodakowemu miejscu na reklamę kalendarz w formacie 30×77 jest najczęściej wybieranym kalendarzem firmowym.

od 9, 65 zł. brutto za 1 szt

Promowane produkty