Fotoksiążki

Produkty z kategorii Fotoksiążki

Książki towarzyszą nam od dziecka. Zawsze ciekawią nas zawarte w nich ilustracje. Kto z nas nie chciałby mieć prawdziwej książki z własnymi zdjęciami i tytułem na grzbiecie? Dzięki produkowanym przez nas fotoksiążkom jest to teraz możliwe. Fotoksiążka to zbiór zdjęć, które wykonajmy podczas ważnych dla nas chwil jak ślub, chrzciny, urodziny, wakacje, komunia, albumy klasowe, roczniki i inne ważne wydarzenia w naszym życiu.
Dziś dzięki rozwojowi technologii cyfrowych robimy tysiące zdjęć, które lądują ukryte gdzieś w elektronicznej pamięci. Pewnie każdy z nas ma gdzieś w domu stare zdjęcia z dzieciństwa albo jeszcze starsze z dzieciństwa naszych dziadków lub pradziadków. Dzięki temu, że zostały wywołane na papierze przetrwały do dziś. Czy ktoś widział ich negatywy? Pozwólmy przetrwać naszym zdjęciom dla kolejnych pokoleń. Dzięki fotoksiążkom te zdjęcia staną się trwałą i ciekawą pamiątką na długie lata. Fotoksiążka daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych projektów, dodania napisów, podpisów autorów zdjęć i tworzenia całej historii uroczystości czy wyjazdu. Na stronach można umieszczać zdjęcia w różnych układach, różnej ilości i różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki fotoksiążce możesz dać upust swojej wyobraźni. Możesz zaprojektować ją sam używając dowolnego programu graficznego lub powierzyć opracowanie naszemu grafikowi. Możesz skorzystać z naszego kreatora on-line. Proponujemy kilka sposobów oprawy fotoksiążek jak oprawa twarda szyta, oprawa miękka klejona czy tez oprawa zeszytowa.

Fotoalbum klasyczny

Prawdziwy fotoalbum książkowy. Bardzo grube karty otwierane na płasko wywołane w tradycyjnym procesie fotograficznym na profesjonalnym papierze kodak supra endura w okładce z eleganckiej ecoskóry z możliwością umieszczenia napisu lub zdjęcia na okładce.

od 95,48 zł. brutto

Fotoksiążka Premium

Intensywne kolory na wszystkich stronach uszlachetnionych i wzmocnionych folią błyszczącą lub matową sprawią, że Twoja fotoksiążka dostarczy więcej wrażeń i przetrwa dłużej.

od 28,80 zł. brutto

Fotoksiążka standard

Tyle zdjęć ile chcesz w dowolnych układach, z podpisami, datami, opisami. Do dyspozycji masz od 20 do 100 stron drukowanych na powlekanym papierze 170 g i oprawionych w okładkę wg Twojego projektu.

od 23 zł. brutto

Promowane produkty