Plakaty

Produkty z kategorii Plakaty

Plakat to jednostronny druk o charakterze reklamowym i informacyjnym. Jeżeli organizują Państwo promocję lub chcą poinformować otoczenie o ważnym wydarzeniu, dobrym rozwiązaniem jest rozwiezienie plakatów w miejscach publicznych.
Zdarza się, że plakaty są swoistym dziełem sztuki, dlatego też nierzadko dekorujemy nimi np. mieszkania czy miejsca pracy. Plakat z reguły jest zadrukowywany na całej powierzchni papieru i najczęściej posiada bogatą kolorystykę. Elementy graficzne co najmniej dorównują informacji tekstowej, z reguły jednak dominują, przyciągając wzrok przechodniów.
Plakaty drukujemy w formatach od A4 do B0 i większych. Standardowym podłożem dla plakatów jest papier kredowy błyszczący o gramaturze 130/135 g, istnieje też – w niektórych przypadkach – opcja druku na papierach grubszych, rzędu 170/200 g.

Plakaty cyfrowe

Szybki i tani sposób na dotarcie do dużej liczby klientów. Plakaty cyfrowe drukujemy w atrakcyjnej cenie już od 10 sztuk.

od 0,38 zł za 1 szt.

Plakaty wielkoformatowe

Wielki plakat – mały nakład, nawet od 1 sztuki. Plakaty wdrukowane w technice solwentowej są odporne na warunki atmosferyczne więc sprawdzają się do zastosowań reklamowych.

od 4,00 zł za 1 szt. (przy formacie A2)

Promowane produkty