kalendarze

Produkty z kategorii kalendarze

Chociaż wielu mawia, że szczęśliwi czasu nie liczą to tak naprawdę nikt nie wyobraża sobie życia bez kalendarza. Zarówno w domu, w pracy, jak i w szkole kalendarz ma zawsze swoje miejsce. Kalendarz to jeden z bardziej uniwersalnych oraz praktycznych upominków i gadżetów firmowych. Niemalże zawsze znajdzie swoje zastosowanie, prędzej czy później trafiając na jakąś ścianę, bądź czyjeś biurko. Wisząc na ścianie przypomni nam o wspaniałych chwilach (będąc np. prezentem od przyjaciela), czy też spełni rolę skutecznej reklamy, pojawiając się w biurze Twojego klienta lub partnera biznesowego.
Drukujemy kalendarze indywidualne już od jednej sztuki oraz firmowe w większych nakładach. W naszej ofercie znajdują się kalendarze wieloplanszowe, jedno-/trójdzielne, plakatowe, listwowane, biurkowe oraz listkowe (wizytówkowe).

Kalendarz wieloplanszowy A4 i A3

Dwanaście stron – połączonych spiralą z zawieszką – i sztywniejsza okładka sprawiają, że jest to najpopularniejsza wersja kalendarza wiszącego. Każdy miesiąc to osobna strona i nowa fotografia. Kreator on-line umożliwia samodzielny skład oraz oznaczenie własnych świąt. Kalendarze wieloplanszowe drukujemy już od jednej sztuki.

od 7,69 zł za 1 szt.

Kalendarz biurkowy piramidka

Kalendarz piramidkowy to najlżejsza wersja kalendarza biurkowego. Kalendarium standardowo zostaje podzielone na pół: po sześć miesięcy na każdą ze stron. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z każdej strony znalazło się kompletne całoroczne kalendarium.

od 1,11 zł za 1 szt.

Kalendarz biurkowy wieloplanszowy

Kalendarz biurkowy spiralowany zawiera trzynaście stron: po jednej na każdy miesiąc oraz okładkę. Poniżej wydzieranego kalendarium znajduje się specjalne miejsce przeznaczone na reklamę.

od 7,67 zł za 1 szt. (przy nakładzie 500)

Kalendarz biurkowy z wydzieranym kalendarium

Klasyczny kalendarz biurkowy z wydzieranymi stronami kalendarium: każda strona to kolejny z miesięcy. Kalendarium zajmuje ok. połowę jednej strony kalendarza, a obok umieścić można dowolną grafikę, rewers zawiera dużą powierzchnię na dodatkową treść.

od 2,39 zł za 1 szt.

Kalendarz fotograficzny

Kalendarze fotograficzne wywoływane są na tradycyjnym papierze fotograficznym błyszczącym lub jedwabistym (matowym). Wywoływanie w pełnym procesie chemicznym zapewnia doskonałą jakość i wysoką głębię kolorów. Opcjonalne dziurkowanie pozwala na powieszenie kalendarza.

od 0,64 zł za 1 szt.

Kalendarz jednodzielny z płaską główką

Kalendarz wiszący z wydzieranym kalendarium na każdy miesiąc oraz dużą główką pozwalająca na umieszczenie własnej grafiki. Model „z reklamą” umożliwia na dodanie uzupełniającej treści pod kalendarium.

od 4,80 zł za 1 szt.

Kalendarz jednodzielny z wypukłą główką

Kalendarz wiszący z wydzieranym kalendarium na każdy miesiąc oraz dużą wysokiej jakości wypukłą główką kaszerowaną pozwalająca na umieszczenie własnej grafiki. Model „z reklamą” umożliwia na dodanie uzupełniającej treści pod kalendarium.

od 8,30 zł za 1 szt.

Kalendarz plakatowy – od 1 szt.

Kalendarze plakatowe drukowane jedno- lub dwustronnie na papierze kredowym o gramaturze 170 g lub 350 g. Opcjonalne dziurkowanie ułatwia powieszenie. Idealne jako np. kalendarze strażackie i kominiarskie. Nakłady od 1 do 499 szt.

od 0,80 zł za 1 szt.

Kalendarz trójdzielny z płaską główką

Kalendarz wiszący z wydzieranymi kalendariami na trzy miesiące: bieżącym, poprzednim i następnym. Duża główka pozwala na umieszczenie własnej grafiki. Model „z reklamą” umożliwia na dodanie uzupełniającej treści pod każdym z kalendariów.

od 7,49 zł za 1 szt.

Kalendarz trójdzielny z wypukłą główką

Kalendarz wiszący z wydzieranymi kalendariami na trzy miesiące: bieżącym, poprzednim i następnym. Duża wysokiej jakości wypukła główka kaszerowana pozwala na umieszczenie własnej grafiki. Model „z reklamą” umożliwia na dodanie uzupełniającej treści pod każdym z kalendariów.

od 9,65 zł za 1 szt.

Kalendarze listkowe

Praktyczna, popularna i najtańsza z wszystkich wersji kalendarzy. Kalendarze listkowe (nazywane również wizytówkowymi) często wspierają akcje marketingowe, wyborcze itp. Nakłady od 100 szt.

od 0,08 zł za 1 szt.

Kalendarze listwowane A4 i A3

Kalendarze listwowane drukowane jednostronnie na papierze kredowym o gramaturze 170/200/300 g. Listwy ułatwiają powieszenie i usztywniają całość. Możliwość opcjonalnego uszlachetnienia folią błyszczącą/matową/holograficzną. Idealne jako np. kalendarze strażackie i kominiarskie.

od 1,15 zł za 1 szt.

Kalendarze wielkoformatowe

Kalendarze plakatowe drukowane jednostronnie na papierze plakatowym o gramaturze 200 g lub papierze fotograficznym. Opcjonalne dziurkowanie ułatwia powieszenie. Idealne jako np. kalendarze strażackie i kominiarskie. Nakłady od 1 szt.

od 24,60 zł za 1 szt.

Promowane produkty