Dowolny druk wielkoformatowy

Produkty z kategorii Dowolny druk wielkoformatowy

Nie ograniczaj się do formatu A3. Teraz dzięki nowoczesnym cyfrowym ploterom wielkoformatowym o wysokiej rozdzielczości drukujemy w formatach A2 i większych. Maksymalna wielkość wydruku wynosi 1,5mx10m ale dzięki możliwości łączenia materiałów takich jak baner czy papier na bilbordach, wielkość grafiki jest nieograniczona.
Oferujemy dwie techniku druku wielkoformatowego:

1. Druk ekosolwentowy w rozdzielczości standard 720×720 pikseli oraz w rodzielczości HQ 1440×720 pikseli. Dzieki dobrej jakości, niskiej cenie oraz wysokiej odporności technika druku solwentowego ma najlepsze zastosowanie w celach reklamowych. Szerokość druku ecosolwentowego wynosi 100 cm, 125 cm,150 cm.

2. Druk pigmentowy, do którego stosujemy najnowszy system 10-kolorów atramentów pigmentowych Epson Ultrachrom HDR. Jest to obecnie najbardziej szeroka gama kolorów. Rozdzielczość druku wynosi 2880 dpi. Dzięki temu można uzyskać najwyższą jakość i płynne gradacje. Liczba kolorów, które można uzyskać z 10-kolorowej drukarki, jest praktycznie nieskończona. Dzięki temu osiągamy najwyższy stopień wierności względem oryginału.Barwniki pigmentowe są w pełni ekologiczne co daje możliwość eksponowania wydruków w mieszkaniach. Wydruki są odporne na światło nawet do 200 lat. Szerokości druku wynosi 60 cm lub 110 cm.

Niestandardowy druk wielkoformatowy

Banery, reklamy, PCV, Folie samoprzylepne.

od 16,00 zł za 1 m²

Powiększenia zdjęć

Jakość bez kompromisów.
Najwyższa jakość druku w wysokiej rozdzielczości. Realistyczne obrazy na papierze fotograficznym lub plakatowym.

Promowane produkty