Fotoalbumy

Produkty z kategorii Fotoalbumy

Kto z nas nie chciałby mieć prawdziwej książki z własnymi zdjęciami i tytułem na okładce? Dzięki produkowanym przez nas fotoksiążkom jest to teraz możliwe. Fotoksiążka to kolekcja zdjęć, które zostały wykonane podczas ważnych dla nas chwil: ślubu, chrzcin, urodzin, wakacji, komunii, rocznic. Fotoksiążka sprawdza się również jako album klasowy, rocznik czy kronika. Dzięki fotoksiążkom zdjęcia staną się trwałą i ciekawą pamiątką na długie lata.
Strony w fotoalbumach (sztywne strony) wywoływane zostają w pełnym procesie chemicznym na papierach fotograficznych 480 g lub 850 g. Okładka może zostać wydrukowana (usztywniona i zalaminowana) lub wykonana ze specjalnie dobranych materiałów, takich jak np. ekoskóra, płótno, welur czy tkanina (z możliwością umieszczenia zdjęcia naniesionego na aluminiową płytkę i/lub graweru).

Fotoalbum klasyczny

Fotoalbum cechuje się bardzo grubymi stronami otwieranymi na płasko, wywołanymi w tradycyjnym procesie fotograficznym na profesjonalnych papierach fotograficznych. Okładki przygotowane zostają z eleganckiej ekoskóry i innych materiałów ozdobnych (np. z weluru), istnieje również możliwość realizacji tradycyjnej okładki: drukowanej oraz usztywnionej.

od 95,48 zł za 1 szt.

Promowane produkty