Kalendarz plakatowy

Kalendarz plakatowy – od 500 szt.

Kalendarze plakatowe drukowane jedno- lub dwustronnie na papierze kredowym o gramaturze 170 g lub 300 g. Opcjonalne dziurkowanie ułatwia powieszenie. Idealne jako np. kalendarze strażackie i kominiarskie. Nakłady od 500 szt.

od 0,35 zł za 1 szt.

dostępne formaty: A4, A3

rodzaj podłoża: papier kredowy 170/300 g; błyszczący

zadruk: kolorowy (4+0, 4+4); jedno- i dwustronny

sposób zawieszania: opcja; dziurka o średnicy 5 mm

KALENDARZ
KLASYCZNY

Wybierz format:
 
KALENDARZ
KLASYCZNY PIONOWY

Wybierz format:
Formaty kalendarzy plakatowych offsetowych
Kalendarz plakatowy offsetowy
Kalendarz plakatowy
offsetowy A4
[szerokość x wysokość]
21×29.7 cm
 
Kalendarz plakatowy offsetowy
Kalendarz plakatowy
offsetowy A3
[szerokość x wysokość]
29.7×42 cm
BESTSELLER!
Do pobrania
Tabela formatów kalendarzy plakatowych offsetowych
Nazwa formatu
w cm
Wymiary strony
netto w mm [szer. x wys.]
Wymiary strony
brutto w mm [szer. x wys.]
Kalendarz plakatowy offsetowy A4 210 x 297 214 x 301
Kalendarz plakatowy offsetowy A3 297 x 420 301 x 424
Rozmiar netto stanowi rozmiar wyjściowy produktu, rozmiar brutto uwzględnia spady. Spady stanowią integralną część pliku przekazywanego do druku – nie należy o nich zapominać. Minimalnym rozsądnym marginesem dla kalendarzy plakatowych jest margines pięciomilimetrowy, pamiętać jednak należy, że w przypadku dziurkowania na górze, wskazane jest aby margines w tym miejscu powiększyć do min. 10 mm. Makiety udostępnione na naszej stronie nie uwzględniają powiększonego górnego marginesu na dziurkowanie. Wszystkie materiały drukowane techniką offsetową wykonane powinny zostać w przestrzeni kolorów FOGRA27 (w odróżnieniu od druku cyfrowego, gdzie naszym standardem jest profil FOGRA39). Aby uniknąć również ryzyka sklejenia arkuszy, maksymalne pokrycie tuszem (tzw. TIC – Total Ink Coverage) nie powinno przekraczać 300%, innym słowy: poziom TIL (Total Ink Limit) nie może wynieść więcej niż 300%. Warto wziąć to pod uwagę już na etapie projektowania, w innym przypadku dokonujemy automatycznej konwersji i redukcji nasycenia barw, co spowodować może zmiany w oryginalnej kolorystyce grafiki. Pliki PDF powinny być dostarczone w formacie PDF/X1a:2001 (zgodność z Acrobat 4 – PDF 1.3). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o TIL-u, spadach i marginesach, jaką rolę pełnią oraz dlaczego są tak ważne, zapoznaj się z naszym przewodnikiem.
Schemat przygotowania projektu:
Kalendarz plakatowy offsetowy A4
Przygotowanie do druku kalendarzy
Kalendarz plakatowy offsetowy A3
Przygotowanie do druku kalendarzy
Zamówienie
Aby dokonać zamówienia w należy założyć konto w formularzu rejestracyjnym. Kliknij przycisk rejestracja i podaj swoje dane.
1. wybierz kategorię produktu na stronie głównej.
2. wybierz produkt.
3. określ parametry takie jak ilość, rodzaj papieru itp.
4. prześlij pliki.
Udostępniamy 4 sposoby płatności:
1. Przelew On-line dostępny dla wszystkich zamówień, niezależnie od kwoty zamówienia
 
2. Przedpłata na konto : 50 1020 5558 1111 1433 8830 0263, dostępna niezależnie od kwoty zamówienia.
3. Pobranie – płatność przy odbiorze, dostępne dla zamówień o wartości do 500 zł.
4. Przelew odroczony 7 dni – dostępny tylko dla instytucji, szkół, urzędów po podpisaniu umowy.
Realizacja
Realizacja zlecenia to proces składający się z trzech etapów:
1 – Akceptacja plików, 2 – Druk i produkcja, 3 – Pakowanie i wysyłka. Łączny czas realizacji jest sumą wszystkich trzech procesów:
AKCEPTACJA PLIKU
24 GODZINY
Dział graficzny dokona akceptacji pliku w ciągu 24 godzin roboczych od momentu przesłania ostatecznego pliku.
DRUK
7 DNI
Czas produkcji kalendarzy wynosi 7 dni roboczych.
WYSYŁKA I DOSTAWA
1 DZIEŃ
Paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin roboczych, liczone od momentu zakończenia druku. Dostawa paczki przez kuriera powinna nastąpić następnego dnia roboczego po dniu wysyłki.
ODBIÓR OSOBISTY
8 dni
Termin odbioru osobistego kalendarzy jest możliwy po 8 dniach od złożenia zamówienia.
Kalendarze
Chociaż wielu mawia, że szczęśliwi czasu nie liczą to tak naprawdę nikt nie wyobraża sobie życia bez kalendarza. Zarówno w domu, w pracy, jak i w szkole kalendarz ma zawsze swoje miejsce. Kalendarz to jeden z bardziej uniwersalnych oraz praktycznych upominków i gadżetów firmowych. Niemalże zawsze znajdzie swoje zastosowanie, prędzej czy później trafiając na jakąś ścianę, bądź czyjeś biurko. Wisząc na ścianie przypomni nam o wspaniałych chwilach (będąc np. prezentem od przyjaciela), czy też spełni rolę skutecznej reklamy, pojawiając się w biurze Twojego klienta lub partnera biznesowego.
Kalendarze są również jednym z najbardziej różnorodnych produktów dostępnych na rynku: poza kilkoma wersjami biurkowymi (piramidka, wieloplanszowy – wydzierany, wieloplanszowy – spiralowany), plakatowymi (listwowanymi bądź też nie), najpopularniejszymi jedno- i trójdzielnymi, oferujemy również kalendarze listkowe mogące zastąpić tradycyjną wizytówkę dzięki praktycznemu elementowi w postaci kalendarium, czy też kalendarze fotograficzne – wywoływane w małych nakładach, stanowiące najtańsze rozwiązanie przy jednostkowych zamówieniach.
Produkujemy kalendarze indywidualne już od jednej sztuki oraz firmowe od 20 sztuk. Możesz skorzystać z kreatora dostępnego na naszej stronie, który pozwala na zaprojektowanie kalendarza od podstaw, bądź w oparciu o jeden z udostępnionych przez nas wzorów. Makiety i instrukcje ułatwią z kolei przygotowanie grafiki przy użyciu dowolnego programu graficznego, choć – jeśli chcesz – masz również możliwość powierzenia opracowania naszemu grafikowi.

Inne produkty z tych samych kategorii