Kalendarze trójdzielne

Produkty z kategorii Kalendarze trójdzielne

Prawdopodobnie najbardziej praktyczne kalendarze ścienne dzięki trzem wydzieranym kalendarium na miesiąc poprzedni, aktualny i następny oraz okienkiem do zaznaczenia aktualnego dnia. Kalendarium jest opracowane tak, aby było możliwie jak najbardziej uniwersalne oraz estetyczne i zawiera: rok, nazwę miesięcy i tygodni w trzech językach (polskim, angielskim i niemieckim), kolejny numer tygodnia, święta wyszczególnione na czerwono. Podkład i główka kalendarza może mieć dowolny projekt.
Oferujemy dwa typy kalendarzy trójdzielnych: z płaską główką i wypukłą główką. Każdy z typów dostępny jest w dwóch formatach: podstawowym stworzonym dla wersji rodzinnych oraz powiększonym o dodatkowe miejsce na reklamę lub informacje stworzonym specjalnie dla firm.

Kalendarz trójdzielny z płaską główką

Kalendarz wiszący z wydzieranymi kalendariami na trzy miesiące: bieżącym, poprzednim i następnym. Duża główka pozwala na umieszczenie własnej grafiki. Model „z reklamą” umożliwia na dodanie uzupełniającej treści pod każdym z kalendariów.

od 7,49 zł za 1 szt.

Kalendarz trójdzielny z wypukłą główką

Kalendarz wiszący z wydzieranymi kalendariami na trzy miesiące: bieżącym, poprzednim i następnym. Duża wysokiej jakości wypukła główka kaszerowana pozwala na umieszczenie własnej grafiki. Model „z reklamą” umożliwia na dodanie uzupełniającej treści pod każdym z kalendariów.

od 9,65 zł za 1 szt.

Promowane produkty