Fotoksiążki

Produkty z kategorii Fotoksiążki

Kto z nas nie chciałby mieć prawdziwej książki z własnymi zdjęciami i tytułem na okładce? Dzięki produkowanym przez nas fotoksiążkom jest to teraz możliwe. Fotoksiążka to kolekcja zdjęć, które zostały wykonane podczas ważnych dla nas chwil: ślubu, chrzcin, urodzin, wakacji, komunii, rocznic. Fotoksiążka sprawdza się również jako album klasowy, rocznik czy kronika. Dzięki fotoksiążkom zdjęcia staną się trwałą i ciekawą pamiątką na długie lata.
Strony w standardowych fotoksiążkach (miękkie strony) drukowane są metodą cyfrową na specjalnych papierach powlekanych 170 g (matowych lub błyszczących). W wersji premium strony mogą być dodatkowo zalaminowane, co bardzo podwyższa ich trwałość. Strony w fotoalbumach (sztywne strony) wywoływane zostają w pełnym procesie chemicznym na papierach fotograficznych 480 g lub 850 g. Okładka może zostać wydrukowana (usztywniona i zalaminowana) lub wykonana ze specjalnie dobranych materiałów, takich jak np. ekoskóra, płótno, welur czy tkanina (z możliwością umieszczenia zdjęcia naniesionego na aluminiową płytkę i/lub graweru).

Fotoalbum klasyczny

Fotoalbum cechuje się bardzo grubymi stronami otwieranymi na płasko, wywołanymi w tradycyjnym procesie fotograficznym na profesjonalnych papierach fotograficznych. Okładki przygotowane zostają z eleganckiej ekoskóry i innych materiałów ozdobnych (np. z weluru), istnieje również możliwość realizacji tradycyjnej okładki: drukowanej oraz usztywnionej.

od 95,48 zł za 1 szt.

Fotoksiążka Premium

Fotoksiążka premium cechuje się miękkimi stronami drukowanymi na wysokiej jakości papierach kredowych, dodatkowo uszlachetnionymi folią błyszczącą lub matową. Okładka premium zostaje wydrukowana oraz specjalnie usztywniona, istnieje także możliwość oprawy w okładkę przygotowaną z eleganckiej ekoskóry i innych materiałów ozdobnych (np. z weluru).

od 28,80 zł za 1 szt.

Fotoksiążka standard

Fotoksiążka cechuje się miękkimi stronami drukowanymi na wysokiej jakości papierach kredowych. Tradycyjna okładka zostaje wydrukowana oraz usztywniona, istnieje także możliwość oprawy w okładkę przygotowaną z eleganckiej ekoskóry i innych materiałów ozdobnych (np. z weluru).

od 23,00 zł za 1 szt.

Promowane produkty