Jak zamówić

Aby zamówić produkt należy:
Krok 1. Wybrać kategorię produktów ze strony głównej klikając w przycisk pokaż produkty:Zamawianie001

Krok 2. Wybrać interesujący nas produkt z listy produktów. Do wyboru mamy opcję – „więcej” gdzie możemy zobaczyć szczegóły produktu, zdjęcia, pobrać instrukcje oraz makiety lub przycisk” zamów” jeżeli już znamy produkt i przechodzimy bezpośrednio formularza zamówień.
Zamawianie002

Krok 3. Na stronie produktu możemy zobaczyć zdjęcia, wzory, makiety, instrukcje. Jeżeli jakiś produkt nie ma zamieszczonych makiet to znaczy, że dopiero opracowujemy szczegóły produktu.

Zamawianie003

Krok 4. Po wybraniu przycisku „zamów” w lewej kolumnie na stronie określamy szczegóły zamówienia takie jak nakład (ilość), format, uszlachetnianie. W zależności od produktu są dostępne różne parametry. W środkowej kolumnie strony dodajemy swój projekt poprzez wciśnięcie przycisku „dodaj pliki” (jak wgrać plik?). Na środku zobaczymy podgląd swojego pliku jeżeli jest to plik typu pdf lub jpg (tzw. pliki zamknięte). Można też przesłać pliki edycyjne z programów graficznych jednak podgląd nie będzie widoczny – po stronie drukarni odbierzemy te pliki i skierujemy do działu graficznego w celu zamknięcia projektu (usługa dodatkowo płatna) W prawej kolumnie widzimy ceny uzależnione od różnych nakładów dla wybranych opcji produktu a pod cennikiem widzimy podsumowanie ceny określonych przez nas parametrów.Po określeniu parametrów wybieramy „kup teraz”.

Zamawianie004

Krok 5. Logujemy się lub zakładamy konto (jak założyć konto ?). Określamy miejsce dostawy sposób płatności (jak zapłacić ?). Jeżeli posiadamy wpisujemy kod promocyjny.

Zamawianie005

Zamówienie potwierdzamy przyciskiem „Złóż zamówienie”. Przycisk będzie aktywny dopiero po wybraniu opcji dostawy i płatności. Wyślemy potwierdzenie otrzymania zamówienia na podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail. Zawsze możesz sprawdzić status zamówienia logując się na swoje konto i klikając w lewym górnym rogu na „historia zamówień”. Wybierając konkretne zamówienie masz możliwość ponowić to samo zamówienie.