Jak wgrać pliki ?

W celu dokonania zamówienia konieczne jest przesłanie pliku. Powinien to być plik pdf z projektem wykonany zgodnie z naszymi instrukcjami zamieszczonymi na stronie konkretnego produktu. Jeżeli nie posiadasz projektu kliknij na „zaprojektuj” zostaniesz przekierowany do kreatora, który w prosty sposób pozwoli Ci wykonać projekt i umieścić plik w zamówieniu. Jeżeli chcesz nam zlecić projekt graficzny powinieneś wgrać do zamówienia plik z logo, zdjęcia i plik tekstowy z opisem i tekstami do projektu. Możesz też wgrać plik z otwrtym projektem z programów graficznych : Corel, Ilustrator, Photoshop jednak pamiętaj żeby zamienić tekst na krzywe abyśmy mogli prawidłowo edytować Twój plik. Usługi projektowania i przygotowania otwartego pliku do druku są dodatkowo płatne.

Aby przesłać plik należy wybrać produkt i kliknąć przycisk „zamów” potem na stronie z parametrami produktów należy kliknąć przycisk „dodaj plik”
Przesylanie001
Następnie należy wskazać pliki ze swojej lokalizacji. Można od razu zaznaczyć kilka plików:

Przesylanie002

W zależności od wielkości i ilości plików należy poczekać na zakończenie przesyłania plików. Podgląd Twoich plików będzie dostępny jeżeli są to pliki pdf i jpg. Pliki można przeglądać klikając w strzałki obok. W przypadku wielostronicowych plików pdf przeglądanie dostępne jest przeglądanie stron poprzez przyciski pod podglądem pliku lub wybrać stronę z rozwijanej listy pod podglądem. Nad podglądem wyświetla się lista plików. Pliki można usuwać klikając w czerwony krzyżyk obok nazwy pliku i dogrywać nowe.

Przesylanie003