Sposoby płatności

PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Udostępniamy 4 sposoby płatności:
1. Płatność On-line PayU dostępna dla wszystkich zamówień, niezależnie od kwoty zamówienia.
2. Przedpłata na konto : 50 1020 5558 1111 1433 8830 0263, dostępna niezależnie od kwoty zamówienia.
3. Pobranie – płatność przy odbiorze, dostępne dla zamówień o wartości do 500 zł.
4. Przelew odroczony 7 dni – dostępny tylko dla instytucji, szkół, urzędów po podpisaniu umowy. W celu podpisania umowy prosimy przesłać podpisane przez osobe uprawnioną i zamówienie oraz dokumenty założycielskie na adres e-mail: biuro@focusdruk.pl. Limit kredytowy zostanie ustalony w ciągu 5 dni.

Rodzaj płatności wybierz podczas podsumowania zamówienia:

Platnosci001

1. Przelew On-line dostępny jest dla wszystkich zamówień, niezależnie od kwoty zamówienia. Jest obecnie najwygodniejszy i najszybszy sposób płatności spośród dostępnych na naszej stronie. Już w kilka chwil po dokonaniu płatności on-line system poinformuje nas o tym, że dokonałeś zapłaty i Twoje zlecenie przekażemy bezpośrednio do realizacji. Płatności są obsługiwane przez PayU. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o PayU odwiedź stronę : http://www.payu.pl/
Jeżeli wybrałeś płatność On-line, po naciśnięciu przycisku „potwierdź zamówienie” zostaniesz przekierowany na stronę PayU i potem na wybrane przez Ciebie konto bankowe.

Platnosci002

Jeżeli nie dokończysz płatności on-line zamówienie trafi do poczekalni – będziemy oczekiwać na dokonanie płatności. Masz możliwość wykonania ponownie płatności – w tym celu w otwórz zakładkę historia zleceń i kliknij na „zapłać ponownie” przy wybranym zleceniu.
Platnosci003

Jeżeli prawidłowo zakończy się płatność on-line to w statusie zlecenia zie wyświetla się informacja „nie zapłacone”

Platnosci004